Cihaz Puanı Sorgulama

Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell ülkenin ilk ve en büyük GSM operatörü olmanın sorumluluğuyla müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet sunmak ve elbette onları memnun etmek maksadıyla teknolojisine ve müşteri deneyimi unsurlarına yatırım yapmaktadır.

Örneğin bir Turkcell kullanıcısı müşteri Hizmetlerine erişirken hiç zorlanmaz. Dakikalarca hatta beklemez ve kendisini anlayan temsilcilerle muhatap olur.

Turkcell Cihaz Kampanyaları 2020 Faturaya Ek Nedir?

Müşterilerin kolayca anlayabileceği ve zorlanmadan kullanabileceği müşteri arayüzleri geliştiren Turkcell fatura işlemlerinde de kolaylıklar sağlamaktadır. Bir Turkcell faturası’nın analiz etmek için muhasebeci olmaya gerek yoktur.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Kentkart Bakiye Yükleme ve TL Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bütün detaylar anlaşılır biçimde ve eksiksiz biçimde sunulmaktadır. Ayrıca faturanız kesilmeden Turkcell borç sorgulaması yapmanız da mümkün. Güncel faturanızı öğrenmek için, ister sms gönderin, isterseniz online işlemler merkezine giriş yapın, güncel borç bilgilerinizi saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Tabii Turkcell bütün bu hizmetin esas unsurlarının yanında, müşterilerine hediyeler de dağıtmaktadır. Turkcell sarı kutu, Turkcell faturalı hat abonelerine, abonelik yılları, ödedikleri fatura tutarları ve ödeme alışkanlıklarına bağlı olarak değişen oranlarda puan kazandıran bir klüp sistemidir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell’e Taşının Avantajları Yakalayın

Turkcell Cihaz Puanı Öğrenme Nasıl Yapılır?

İşleminizin gerçekleşmesinin ardından bahsettiğimiz kriterlere başlı olarak puanlarını otomatik olarak yüklenir. Ve dilediğiniz zaman, puanlarınızın yettiği ölçekte hediyeyi katalogdan seçip talep edebilirsiniz.

Turkcell Cihaz Değişim Kampanyası 2020 Nedir?

Abone olmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, 1000 puan karşılığında 1 ay ücretsiz facebook kullanabilir veya 300 puana 1 ay boyunca cepaçık servisinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell mağazalarından yapacağınız, elektronik alışverişlerinizde kullanacağınız indirim çekleri ve Garenta’dan %25 indirimli araç kiralama gibi hzimetlere de yine Turkcell sarı kutu puanlarınızla sahip olabilirsiniz.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Takip Uygulaması

Turkcell Cihaz Yenileme 2020 Kampanyası Nedir?

Sarı kutu puanlarınızın düzenli biçimde yükselmesi için Turkcell fatura ödeme alışkanlıklarınızın da düzenli olması gerekmektedir. Turkcell elbette gecikmiş faturalar için sarı kutu hesabınıza puan yüklemez. Bu nedenle fatura ödemelerinize dikkat etmenizde fayda vardır.

Turkcell müşteri hiazmetleri sizi sarı kutu puanlarınızla ilgili bilgilendirmeyebilir. Ne kadar puanınız olduğunu öğrenmek için, hediye seçiminizi de yapacağınız Turkcell online işlemler merkezine girerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Turkcell servislerinden en verimli biçimde faydalanmak için, internet sitesini düzenli olarak takip etmeniz doğru olacaktır. Bu şekilde fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı