Cihaz Puanı Sorgulama

Vodafone Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Akıllı telefon piyasasını son zamanlarda GSM operatörleri yönetiyor. Nedeni ise Kredi kartları ile taksitli alışveriş devrinin kapanmış olması elbette. Artık taksitle cep telefonu almanın sadece 3 yolu var. Birincisi GSM operatörlerinden kontratlı cihaz almak, ikincisi banka kredisi kullanmak üçüncü ve an karşılaşılanı ise, senetle cep telefonu satın almak, elbette böyle bir işletme bulunabilirse.

Banka kredisi kullanabilmek için mükemmel bir bankacılık sicili gereklidir, ki son zamanlarda bunun neredeyse hiç kullanılamayan bir yöntem olduğu ortaya çıkmış durumdadır. Zira pek çok kimsenin irili ufaklı borçları olmasından dolayı bu krediyi kullanamamakta veya kimileri de banka kredisi kullanmak istememektedir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell ile Online İşlemler

Vodafone Cihaz Puanı Öğrenme 2020 Nasıl Yapılır?

Ki zaten en çok tercih edileni de bu yöntemdir. Ülkemizde taksitle satılan telefonların neredeyse tamamı GSM operatörleri aracılığıyla satılmaktadır. Vodafone ise sektörün en çok kontratlı cihaz satan firması durumundadır. Elbette kontratlı telefon alabilmek için faturalı hat müşterisi olmak ve bazı krtiterlere uymak gerekmektedir. Bu kriterlerin başında vodafone Fatura Ödeme işlemlerinin aksatılmamış olması gelmektedir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Türkcell Detaylı Fatura Sorgulama

Vodafone Cihaz Puanı Yükseltme Nasıl Yapılır?

Vodafone tüm faturalı hat müşterilerine bir puan mekanizması ile limitler koyar. Bu limitler hangi cihazı alabileceğinizin belirlendiği ölçeklerdir. Faturalarınızı düzenli ödemeniz durumunda düzenli olarak artan bu puan sisteminde elbette başka parametreler bulunmaktadır.

Ancak birinci etken vodafone Fatura Ödemelerinin düzenli olarak yapılıyor olmasıdır. Kaç yıldır vodafone Abonesi olduğunuz, ne kadar fatura ödediğiniz gibi etkenlerin yanında düzenli vodafone faturası ödeme yapılıyor olması en önemli etkendir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Faturası Yüksek Gelenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Vodafone Cihaz Puan Arttırma Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturası ödemesi bir gün dahi gecikse müşteri puanı düşmekte ve kontratlı cihaz alabilme limitleri azalmakta hatta bazı durumlarda imkansız hale gelmektedir.

Vodafone Cihaz Alma Kampanyaları 2020 Nedir?

Bu durumla karşılaşmamak için vodafone fatura ödemeleri düzenli yapılmalı, geciktirilmemeli, hele ki kısıtlanma durumuna asla girilmemelidir. Bir kez sıfırlanan puanların tekrar cihaz alınabilir hale gelmesi ortalama 6 ay sürmektedir.

Çok sayıda avantajı vardır. Her şeyden önce kaliteli bir satış sonrası destek alır ve cihazlarınızın orjinalliğinden emin olabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı