Cihaz Puanı SorgulamaTürkcell Hediye Dakika

Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi artık kredi kartı ile cep telefonu alabilmek söz konusu değil. Daha doğrusu taksitle alabilmek mümkün değil. Tabii teknoloji firmaları türlü çabalarla bunu yapmaya çalışsa da ne yazık ki pek verimli sonuçlar alamamaktalar.

Turk Telekom Cihaz Puanı Öğrenme 2020 Nasıl Yapılır?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun yönergelerine göre, kredi kartları yönetmeliğinde yapılan değişiklik uyarınca Telekomünikasyon sektöründe hiçbir şekilde kredi kartı ile taksitli alışveriş yapılamayacağı hükmü açıktır.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Askercell Paketleri Nedir? Askercell Hat Fiyatı 2020 Ne Kadar?

Sms ile Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama

Elbette özellikle akıllı telefonların yoğunlukla olduğu cep telefonu pazarındaki ürünleri tek seferde ödemeyerek satın almak halkın büyük çoğunluğu için mümkün değildir. Bu durumda taksit alternatifleri araştırılması zorunlu hale gelmektedir.

Kimi teknoloji marketleri, kendi bünylerinde senetle taksitlendirme yaparken, kimileri ise bankalarla anlaşıp mikro kredileri hızlı biçimde sağlayan bir sistem kurmuş durumdadır. Ancak bu yöntemlerin kullanımı pek çok kimse için zor ve bazıları için imkansızdır.

Türk Telekom Cihaz Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zira senetle satış yapan kuruluşlar istihbarat için günlerce bekletmekte, diğerleri ise, çok ağır koşullarda kredi sağlamaktadır.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Akıllı Fatura Kontrolü

Elbette türk telekom bu durumda da çözümü hazırdır. Türk telekom Fatura ödeme işlemlerini düzenli olarak gerçekleştiren aboneler, dilerlerse türk telekom faturalarına yansıyacak aylık taksitlerle cep telefonu satın alabilirler. Üstelik TT güvencesiyle.

Türk Telekom Cihaz Yenileme Şartları Nedir?

Kontratlı cep telefonu alabilmek için elbette koşullar mevcuttur. Kontratlı satın almanın birinci koşulu türk telekom fatura ödeme işlemlerinizde aksama veya gecikme olmamasıdır. Düzenli olarak zamanında ödeme yapıyor olmanız gereklidir.

Ayrıca belli bir tutarın üzerinde faturalarınız olmalıdır. Türk Telekom size zaman içerisinde belli bir müşteri puanı tain edecek ve her puan seviyesinin satın alabileceği belli cihazlar olacaktır. Bu puanlar ise, başta ödeme alışkanlıklarınız olmak üzere, abonelik yaşınız, abone olduğunuz paket gibi faktörlere bağlı olacaktır.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell 2020 Tarifeleri Faturalı Faturasız Nedir?

Türk Telekom Cihaz İade Şartları Sorgulama Nedir?

Bu noktada çok önemli bir husus vardır, o da bir gün dahi faturanızı geciktirseniz puanınızın ciddi oranda düştüğüdür.
Bu nedenle kontratlı cep telefonu alabilmek için çok düzenli ödemeler yapıyor olmanız gerekir.

Türk Telekom Faturası ödeme işlemleri pek çok kanaldan olduğu gibi, sitemiz üzerinden de online olarak kredi kartı ile yapılabilir. Faturanızın son ödeme tarihi geçmiş olsa bile, gün devrolmadan yapacağınız ödeme sayesinde tarihini geçirmemiş olacaksınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı