Cihaz Puanı SorgulamaTürkcell Hediye DakikaTürkcell Hediye İnternet

Turkcell’e Taşının Avantajları Yakalayın

Turkcell’in numarasını taşıyanlara sağladığı avantajlı koşullardan haberdar mısınız? İster faturalı hat kullanın, ister hazır kart kullanın, hemen numaranızı Turkcell’e taşıyın, hem kesintisiz ve yüksek hızlı iletişimin keyfini çıkarın, hem de çok uygun fiyat avantajlarının sahibi olun. Üstelik en yüksek teknolojili müşteri destek sistemi, ve dilediğiniz zaman fatura sorgulama ve fatura ödeme işlemlerini yapabileceğiniz Turkcell online işlem merkezi, 24 saat aralıksız hizmet veren 532 destek hattı gibi çok kaliteli hizmetlerden de bu şekilde faydalanabilme imkanı yakalayabilirsiniz.
Numara değiştirmeden operatör değiştirme süreci başladığından beri aboneler, diledikleri operatöre diledikleri zaman geçebiliyorlar. Tabii süre sınırlı bir taahhüt vermedilerse. Hangi operatörün, ne gibi avantajlar sunduğunu ise pek çoğumuz bilmiyoruz. Örneğin Turkcell yönüne taşınan hatlara be gibi avantajlar sağlanıyor?
Herhangi bir operatörden Turkcell Faturalı hat servisine geçiş yapmak çok kolay. Hemen bir Turkcell iletişim merkezine giderek, numara taşıma formunu doldurmanız yeterli. Tüm işlemleri operasyon merkezi tarafından sizin adınıza yapılacak. Hiç kesinti yalamadan geçiş süreciniz tamamlanacaktır. Geçiş süreci tamamlandıktan sonra, mevcut operatörün borçlarını elbette bu şirkete ait ödeme noktasına ödersiniz. Ancak Turkcell Sim kartını taktıktan sonra Turkcell faturası oluşmaya başlayacağından, bundan sonraki fatura ödemeleriniz elbette Turkcell adına yapılacaktır. Zaten sistemde üretilecek faturalar otomatik olarak Turkcell faturası olarak görünecektir.
Turkcell Faturalı hatta, diğer operatörlerden geçen müşterilerine, Tık diye Turkcelli olun kampanyası kapsamında 8 GB 4.5G hızında süper interneti hediye ediyor. Üstelik kampanyaya dahil tarife paketleri akıl almaz fiyatlarla sunuluyor. Hemen Turkcell’e geçin, ayda 500dk, 500sms ve 2 GB internete sadece 30TL’ye bir yıl boyunca sabit fiyat avantajıyla sahip olun. Turkcell’in avantajlarla dolu dünyasına hemen geçmek için internetten bile başvuru yapabilirsiniz.
Turkcell abonelerine sağladığı destek hizmetleriyle de göz dolduruyor. Turkcell abonesiyseniz, fatura sorgulamak ve ödemek hiç sorun değil. Türkiye’nin en geniş iletişim merkezi ağına sahip operatörü olan Turkcell aboneleri, isterlerse TİM’lerden, isterlerse online işlem merkezi veya telefonla müşteri hizmetleri üzerinden tüm işlemlerini kolayca yapabilirler. İşte hemen Turkcell’e taşınmak iççin bir sebep daha, yorulmadan fatura ödemek Turkcell’le mümkün.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı