Cihaz Puanı SorgulamaTürkcell Hediye İnternet

Turkcell 2020 Tarifeleri Faturalı Faturasız Nedir?

Posta kutunuzda fatura bolluğu mu var? Cep telefonuna ayrı internete ayrı fatura ile uğraşmak istemiyor musunuz? Turkcell Dört Dörtlük paketler tam ihtiyacınızın karşılığı. Görüşme, Mesajlaşma, Mobil İnternet ve Evde İnternet hizmetlerinin hepsini tek bir pakette sunan dört dörtlük paketler avantajlı fiyatlar sunarken, sizi bir fazla faturadan da kurtarıyor.

İnternet Paketleri 2020 Nedir?

Turcell ve Superonline ortaklığı ile sağlanmakta olan dört dörtlük paketler sayesinde, neredeyse tek bir faturaya ödediğiniz tutarla, bütün hizmetleri alabilmeniz mümkün. Turkcell Superonline Fiber Ağının bulunduğu bölgelerde Fiber, bulunmadığı bölgelerde ADSL olarak sunulan sabit internet servisi için artık ayrı bir fatura ödemeniz gerek yok.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Fatura Ödeme

Turkcell Konuşma Paketleri 2020 Nedir?

Her ay zaten Turkcell Faturası ödeme işlemi yapıyorsunuz. Ayrıca bir de internet faturası neden ödeyesiniz ki, şimdi Platinum veya normal hizmet türleri için farklı seçeneklerle sunulan Dört dörtlük paketlerden birisini seçerek, Superonline kalitesindeki sabit internet hizmetini neredeyse bedavaya alabilirsiniz.

Turkcell Superonline, ülkenin ikinci internet omurgasına ve yer altı fiber ağına sahip servis sağlayıcısıdır. Türkiye’nin hemen her yerinde GSM ve fiber ağ üzerinden hizmet vermekte olan Superonline şimdi size mobil telefon tarifenizle birlikte sunuluyor.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell ile Online İşlemler

Turkcell 2020 Paketleri Nedir?

Turkcell dört dörtlük paketlere başvurduğunuzda evinizde internetsiz kalmıyorsunuz. Telefonunuzdan kullanmakta olduğunuz 4.5 G hızında mobil internet, dsl veya fiber bağlantınız tamamlanana kadar Turkcell’den size hediye.

Dört dörtlük paketlere abone olduğunuzda ücretsiz kurulum hakkı kazanır ve aktivasyon ücreti, modem bedeli gibi ek ödemelere maruz kalmazsınız. Üstelik tüm paketlerde evden inetrnet 50gb adil kullanım kotası ile sunuluyor ve kota aşımında tüm diğer operatörlerde olduğu gibi servis hızı düşürülüyor, ek bir ücret talep edilmiyor.

Turkcell 2020 İnternet Kampanyaları Nedir?

Turkcell dört dörtlük paketlerde fatura sürprizleri yaşamazsınız. Dilerseniz fatura kontrol özelliğini aktifleştirip, paketiniz bittiğinde sizi uyarması için sistemi programlayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Fatura sorgulama işlemlerinizle beraber sabit internet faturalarınızı da sorgulamayabilir ve dilediğiniz ödeme kanalını kullanarak birlikte ödeme yapabilirsiniz.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Fatura Bilgilendirme Kontrolünü Nasıl Sağlarım?

Dört dörtlük paketler benzersiz özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklar sayesinde Turkcell müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlara kaliteli bir iletişim hizmeti almak istiyorsanız, hemen bir Turkcell iletişim merkezini ziyaret ediniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı