Türkcell Bedava İnternetTürkcell Hediye Dakika

Platinum Ayrıcalıkları Sizi Bekliyor

Turkcell platinum dünyasını tanıyor musunuz? Premium hizmet sloganı ile hizmet veren platinum dünyasında aklınızın almayacağı ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Platinum size kendinizi çok özeli hissettirecek ayrıcalıkları kapınıza kadar getiriyor. Dilerseniz, dilediğiniz an size özel müşteri temsilciniz sorularınızı cevaplıyor. Örneğin, faturanızla ilgili bir soru sorabilir, Turkcell faturalarınızı nasıl ödeyeceğinizi öğrenebilir veya fatura borcu sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilciniz size özel, 7 gün 24 saat dilediğinizi sorun, Turkcell Platinum müşteri hizmetleri cevaplasın.
Platinum, yüksek standartlarda hizmetin yanında, satış sonrası destek hizmetleri ve iletişim hizmetleri ile hiç ilgili olmayan onlarca avantajı sunmakta olan, özel bir pakettir. Platinum müşterileri, Havaalanı hizmetleri, oto kiralama, yol yardımız, deniz taksi, ücretsiz vale gibi hizmetlere sahip olabilirken, yepyeni teknolojilere de bütün müşterilerden önce ve avantajlı fiyatlarla sahip olurlar. En yeni cihazları kontrat sürelerinin bitmesini beklemeden hemen alabilir, Turkcell faturalarına her ay taksitli yansımasını sağlayabilirler.
Turkcell platinum, kendine özel bir akıllı telefon uygulamasıyla, online işlemlerde de kullanıcılarına ayrıcalıklar sağlamaktadır. Platinum müşteriler, bu uygulamayı indirerek, Turkcell Fatura sorgulama, Fatura Ödeme gibi temel hizmetlerin yanında örneğin, deniz ulaşımı sağlayan teknelere rezervasyonunuzu indirimli biçimde ve kolayca yapabilirsiniz. Turkcell platinum müşteri hizmetleri de bu uygulamanın içinde hizmetinizdedir.
Turkcell Platinum Faturalı hat müşterilerine özel bir hizmet olup, dünyanın 52 ülkesinde mevcut paketinizi kullanma imkanı sunmaktadır. Bunu yanında yurtdışından gelen aramaları da ek bir ücret ödemeden faturanıza ek bir tutar yansımadan kabul edebilmektesiniz. Tabii bu avantajlardan faydalanırken, biraz da keyif yapmak veya adrenalin derseniz, hemen offroad kulübüne başvurabilirsiniz. Platinum müşterileri tüm offroad ve doğa sporlarında %25 indirimli hizmet alırken, doğa sporları mağazalarından da indirimli faydalanırlar.
Turkcell platinum müşterileri diledikleri cihazlara kontratlı olarak sahip olabilirler. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus vardır ki, o da, Turcell Faturası ödeme işleminizi gününde yapmış olmanız gerektiğidir. Kontratlı hizmetlerden faydalanabilmek için faturaların aksamadan ödenmesi gerekmektedir. Elbette Turkcell size bunun için de ek servisler sunmaktadır. Platinum paketnize fatura hatırlatması dahildir. Dilediğiniz zaman online işlem merkezi veya platinum mobil uygulamaya girerek Turkcell Fatura Borcu Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı