Türkcell Bedava İnternetTürkcell Tl Yükleme

Arkadaşından Kontör İsteme

Günümüzde en büyük iletişim araçlarından biri de cebimizdeki telefonlardır. Bu telefonlar sayesinde hemen iletişim kurabilir biriyle çok rahat konuşabilir, ulaşmak istediğiniz kişiye hemen ulaşma şansını elde edersiniz.

Telefonlar günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile o kadar gelişmiştir ki artık sadece konuşma için değil aynı zamanda interneti kullanmak için, fotoğraf çekmek için ve bunun gibi onlarca uygulamayı daha aktif daha rahat kullanmak için bir araç haline gelmiştir. Telefonların bu işlevlerinden dolayı günümüzde kullanıcılar çok büyük paralar harcayarak telefon satın almak da ve bir ihtiyaç haline gelmektedir.

Telefon fiyatları sıfır akıllı telefonları değerlendirmeye alırsak en az 500 TL den başlamakla beraber 3500 TL ye kadar çıkan çok yüksek rakamlara sahiptirler. Tabi ki böyle bir pazarda yerini alan bir diğer önemli yapıda telefon operatörleridir. Turkcell, vodafone, avea bu operatörlerin başında gelen önemli kuruluşlardır ve bunlar sayesinde iletişimi daha rahat sağlayabilirsiniz.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları 2020 Nedir?

Operatörlerin en önemli işlevi adları farklı olmasına rağmen bizim daha rahat, kesintisiz ve düzenli konuşmamızı sağlamaktır ve bu görevi yerine getirmek için operatörler çok büyük yatırımlar yaparlar, para harcarlar ve bunun karşılığını da fazlasıyla alacak duruma gelebilirler.

Turkcell bu operatörlerden en kaliteli olanı en fazla altyapı yatırımı yapan firmadır. Bu firmanın Türkiye’nin her noktasında onlarca baz istasyonu, şubesi görevlisi bulunmaktadır. Turkcell diğer operatörlere göre biraz daha pahalı olan ekonomik durumu biraz daha iyi olan insanların kullandığı bir operatördür.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Takip Uygulaması

Telefonla irtibata geçebilmek için kontör yükleme en kısa yollardan biridir. Turkcell de kontör fiyatları biraz daha pahalı olmakla beraber her anda ve her yerde telefonun çekeceği garantisini vermektedirler. Turkcell de ya paranızı vererek size en yakın şubeden alacağınız kontör kartıyla yükleme yaparak kontör yükleyebilirsiniz. İnternet üzerinden de yükleme yapabilirsiniz.

Arkadaşından turkcell kontör yükleme yöntemi

İnternet üzerinden bir arkadaşınız sizin numaralarını girerek size kontör yükleme hakkına da sahiptir ve bu şekilde sizde kısa süreli de olsa kontörsüz kalmamış olursunuz.

Arkadaşından turkcell kontör yükleme

Yapmak için bir diğer yöntem de arkadaşınız kendi telefonundan göndereceğim mesaj ile sizin telefonunuza kontör yüklemesi yapabilir bunu yapmanın yöntemi ise operatörün dediği numaraya kısa mesaj göndererek kişinin telefon numarasını girerek istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz ve bu şekilde sizin hesabınızdan operatör parayı düşerek kontör göndermiş olursunuz.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Paycell Kart Ücreti Nedir? Paycell Apk İndirme Nasıl Yapılır

Bugün operatör sayısının oldukça artması ve kullanıcıların ciddi şekilde tercih etme hakkı olduğu için fiyatlarda ucuzladı olmuştur. Bir kaç yıl öncesine kadar operatörlerin sayısı az olduğu için telefonla konuşma lüx sayılabilecek bir olaydı bugün ise operatörlerin indirim yapmak zorunda olmasından dolayı çok bol konuşma, internet, sms paketleri aylık 19 TL den başlayan fiyatlara kadar düşmüştür.

İsterseniz sınırsıza yakın paketlerde bulunmaktadır bu paketler ile ne kadar konuşursanız konuşun ödeyeceğiniz miktar bellidir ve sms, internet, konuşma konusunda çok büyük avantaja sahip olup uygun fiyata iletişim masraflarından kurtulabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı