Kredi Kartı ile Fatura ÖdemeTürkcell Bedava İnternet

Paycell Kart Ücreti Nedir? Paycell Apk İndirme Nasıl Yapılır

Paycell kredi kartı kullanıcılarının kredi kartlarını güvenli bir şekilde saklayan ve kredi kartı kullanıcılarının talimatları üzerine paycell anlaşmalı iş yerlerinde kart verilerini paylaşmadan bir tıklama ile alışveriş yapılmasını sağlayan ödenme platformlarından birisidir.

Ayrıca Turkcell müşterilerinin anlaşmalı bölgelerinde herhangi bir ödeme aracı eklemesine gerek kalmadan Turkcell fatura veya Turkcell TL bakiyeleri ile de ödeme şekli yapılabilmektedir. Paycell de kayıtlı olan kredi kart ve diğer kişisel bilgiler başka bir yerle asla paylaşılmamaktadır.

Paycell Giriş Yapma Şifresi Nasıl Alınır?

Paycell logosunu gördüğünüz anlaşmalı iş yerlerinde mobil uygulama ve web sitelerinde kullanılabilmektedir. Paycell ödeme platformu su anda anlaşmalı DSHELL Akaryakıt istasyonlarında, Zubizu mobil uygulamasında alışverişlerde 532 çağrı merkezlerinde kullanılmaktadır. Tüm müşterilerine açık kapı bırakan paycell ‘e visa, mastercard, kartlara kayıt edilebilmektedir. Banka eğilimli olmayıp müşteriler istedikleri banka kartını kullanabilirler.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell TL İsteme ve Gönderme 2020 Nasıl Yapılır?

Paycell Sanal Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Herhangi bir operatöre bağlı olmamasını yanı sıra anlaşmalı iş yerlerinde vodafone, turkcell, ve Türk Telekom hat sahipleri tarafından kullanılabilmektedir. Turkcell kullanıcılarına ise a fatura ve TL bakiyelerinin alışveriş tutarlarına yansıtabilmektedir. Ayrıca paycell online ve mağaza içinde yapılan alışverişi destekleyici bir ödeme çözüm seçeneğidir.

Cep telefonu kullanıcıları için cep telefon numaralarını ve kart numarası ile diğer ödeme verilerini eşleştirerek cep telefonu ile hızlı bir ödeme yöntemi ayrıcalığını sunmaktadır. Güvenlik olarak da tüm müşteri verileri ve kişisel bilgiler şifreli olarak güvenlik standartlarına uyumlu olarak saklanabilmektedir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Fatura Ödeme

Paycell İstanbul Kart Yükleme Kampanyası Nedir?

Paycell ödeme yöntemleri olarak anlaşmalı shell istasyonlarında kişilerin araçlarında cep telefonu ile onay verilmesinden birlikle ödeme işlemi yapılmaktadır. Shell clubsmart kartını hemen al linkine girilip kaydedilerek hem ödeme işlemleri hem de kartların yanınızda taşınmasına gerek kalmadan puan kaydedebilirsiniz.

Paycell ödeme Yöntemleri ile Shell istasyonlarına gidildiğinde istasyon çalışanına Paycell mobil ile ödeme yapılacağı söyleyerek yakıt depolama tamamlandıktan sonra cep telefonlarına gelen onay mesajı sonrasında ödem onay şifresini girerek aldığınız yakıtın ödeme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Paycell Bedava Para Puan Kazanma Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan yararlanmak için internet sitesi üzerinden hemen al linkine girerek plaka, kredi kartı bilgilerini kaydedip ödeme onay şifreleri belirledikten sonra E-postaya gelecek aktivasyon linkine girerek kayıt işlemleri gerçekleştirilmiş olunur.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Atm den Kredi Kartıyla Fatura Öde

Ayrıca sms ile satın alma yöntemi ise Akaryakıt yazıp 2200 mesaj gönderilmesi terli olacaktır. Paycell zibuzi’ye sağladığı ödeme yöntemi ise Zubizu üyelerinin kredi kartlarının resimlerini çekerek ya da kredi kartı bilgilerini girilerek Zubizu uygulanmasının tanımı yapılmaktadır.

Kredi Kartı ile Paycell Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

Daha sonra sisteme girilen kredi kartı bilgileri karlı ödeme endüstrisi veri güvenli standartlarına uyumlu olan Paycell altyapısında üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Ödenme yöntemi ise sisteme kredi kartı tanıtılarak uygulamanın açıkken cep telefonların yan çevrilmesi ile çıkan QR kodu ile kullanacak kişi kendisini tanıtmasından sonra ödeme tutarı ekrana mesaj ile gelir ve tutar gelince onay mesajına basarak ödeme işlemi yapılmış olunur. Paycell’in ödeme yöntemleri yukarıdaki anlatıldığı gibidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı