Cihaz Puanı Sorgulama

Türkcell Detaylı Fatura Sorgulama

Günümüzde herkes hep faturamı geçtim mi yoksa faturama daha ne kadar var fatura detayım ne durumda gibi soruları sormakta ve cevap almakta sıkıntı yaşamaktadır. Turkcell fatura detay artık isterseniz turkcelin online sayfasından üye olup ana menüden hesabım bölümü seçip oradan da faturalarım seçeneğini tıklayarak buradan fatura detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Merak edilen soruların fatura ile ilgili olanlar da alt başlıklar halinde siz kullanıcılar için hazırlanmıştır.

Faturamı Nasıl Ödeyebilirim

Fatura ödeme seçeneğinizi yine online bir şekilde yukarı da anlatılanlar gibi gerçekleştirebilirsiniz. YA da ödeme işlemlerinizi müşteri hizmetlerini arayarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz de bankalarına verdikleri otomatik talimat ile faturalarını otomatik olarak ödemektedirler. Bunların hiç birini yapamıyorsanız eğer size en yakın turkcell şubesine gidip faturanızı ödeyebilirsiniz. PTT den yatıran kullanıcılar ise 1 TL işlem bedeli karşılığında işlemlerini gerçekleştirmektedir. 1.31 TL Olan telsiz bedeli hizmeti de faturanıza yansıyanlar arasındadır. Bu bedel türkcelle alakalı olmayıp tüm hatlarda uygulanan bir sistemdir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Faturası Yüksek Gelenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Güncel ve Geçmiş Döneme ait Fatura Öğrenme

Fatura sorununa dair güncel konularından biri hiç şüphesiz güncel ve geçmişe ait hesap detaylarına ulaşabilmek. Online işlemler de gerçekleştirebilirsiniz bunun içinde SIFRE yazıp online işlemlere şifre alıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede fatura detaylarına ulaşıp içiniz rahat şekilde hareket edersiniz. Son aya ait fatura sorgulama olayı kısa mesajla FATURA yazıp 2222 ye göndererek sorgulama yapabiliriz. Ya da dilerseniz sesli yanıt sistemi ile faturanızın son ödeme tarihini 7578888 FaturaCepte servisini ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Fatura Bilgilendirme Kontrolünü Nasıl Sağlarım?

Fatura Bilgilendirme

Türkcell kullanıcıların belki de en çok sevdiği uygulama bu diyebiliriz. Bu uygulama ile siz de faturanızı limiti dolduğu an durdurabilirsiniz size bilgi mesajı gelecek ve sizde bu sayede faturanızı geçmemiş olacaksınız. Bunun için fatura kontrol servisine üye olmanız gerekmektedir. Bu işlem siz kullanıcılarımıza ücretsiz olup KONTROL yazıp 2222 ye göndererek abone olabilirsiniz. Faturanız bitti uyarısı geldiğinde ise dilerseniz ek dakika ek sms ek internet talep edebilirsiniz yine bu talep edilen dakika sms ve internetleri de bittiğinde bilgi mesajı olarak alacaksınız. Faturanıza ek olarak aldığınız paketler paket fiyatınıza tabi olmayıp farklı bir ücret olarak yansıyacaktır.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Kentkart Bakiye Yükleme ve TL Sorgulama Nasıl Yapılır?

Faturanızın Detayları

Turkcell fatura detay kalemleriniz siz müşterilerimize tek tek bilgilendirilirken söylenmektedir. Faturanız içindeki kalemler öncelikle kullandığınız tarife ve paket ücretleridir. Sonra kullanım ücretleri gelmektedir. Yani faturanızdaki dakikalar sms ler internet kullanımız yansımaktadır. Katma değer servis ücretleri bunlar da içerik müzik logo gibi ücretlerin toplamının yansımasıdır.

Diğer ücretler olan da paket dışı yaptığınız işlemlerdir. Gecikme bedeli ise faturanızın ödeme zamanından sonraki faturanıza yansıyan gecikme zammıdır. Tüm bunlar faturanızın arka yüzüne yansımaktadır. Tüm bu bilgileri kullanıcılar detaylı bir şekilde inceleyebilmektedir. İşte turkcell hem online olsun hem müşteri hizmetleri aracılığı ile olsun kaliteli profesyonel hizmetini vermeye yıllardır devam etmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı