Cihaz Puanı SorgulamaTürkcell Bedava İnternet

Mobil Uygulamalar

Bildiğimiz kadarıyla telefon operatörleri insanları kendilerine çekmek adına rekabet yaparcasına kullanıcılarının işlerin kolaylaştırmak adına her gecen gün yeni uygulamalar vere kampanyalar çıkarmaktadır. Bunların başında ile Turkcell gelmektedir.

Turkcell ün kazanmış ve milyonlardan fazla kullanıcısı için birbirinden avantajlı kampanya ve uygulamalar sürdürmeye devam etmektedir. Büyük küçük demeden, dünyanın neresinde olursa olsun her bütçeye uyum sağlayabilecek Turkcell uygulamalar ile oldukça zengindir. Maddi imkânlar ne kadar olursa olsun mutlaka kendi imkânlarına uygun bir tane turkcell uygulamalar bulması çok daha kolaydır. Üstelik hem Android sistemli cihazlara, hem de İphonelara uygun birbirinden farklı ve avantajlı ücretli veya ücretsiz kullanabilecek uygulamaları sisteminde mevcuttur.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Arkadaşından Kontör İsteme

Turkcell uygulamalar arasında neler vardır?

Turkcell uygulamaları arsında birbirinden avantajlı Android sistemli telefonlar ve İphone telefonlar için ücretli ve ücretsiz uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar ise şunlardır; bip uygulaması, Turkcell tv+ uygulaması, Fizy uygulaması, Turkcell hesabım uygulaması, Akıllı depo uygulaması, Appmarket, Goller cepte uygulaması, Turkcelll hayal ortağım uygulaması, Turkcell tam burada servisi uygulaması, Turkcell resmi işlerim uygulaması, Turkcell şirketim uygulaması, gnçtrkcll mobil uygulaması, Müzikte bugün uygulaması, statune uygulaması, Turkcell dergilik uygulaması, çocuğum ve ben uygulaması, süper esnaf uygulaması, muneccim uygulaması Turkcell yds uygulaması, Turkcell seyahat uygulaması, Turkcell mobil asistan uygulaması ve Turkcell en yakın uygulaması gibi birbirinden avantajlı uygulamaları ile kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Fatura Borcu Sorgulama

Turkcell uygulamaları ne işe yarar?

Bip uygulaması diye bilinen uygulama caps yapma özelliği ile kaybolan mesajları ve yiğit çıkartmaları sesli ve görüntülü arama özellikleri ile kullanıcılarının hizmetindedir. Turkcell tv+ uygulaması ise cep telefonlarından veya tabletlerden her yerde tv izlenmeye yarayan uygulamasıdır. Fizy uygulaması ise hangi operatör kullanıcısı olursa olsun milyonlarca yabancı şarkılarını ve fizy listeleri için kullanılabilmektedir. Hesabım uygulaması ile de hatları cep telefonundan yönetmek için çıkartılmıştır. Akıllı depo uygulaması da çekmiş olduğunu resimleri saklamak için akıllı depoya otomatik olarak aktarılır ve hafıza dolma gibi bir problemle karşı karşıya kalınmaz.

APP uygulaması ile de kredi kartına ihtiyaç olmadan istenilen oyun ve uygulamaları Appmarketten indirilmektedir. Goller cepte uygulaması sayesinde ise maç sonuçta takımının maç durumumu mesaj ile ulaştırmaktadır. Hayal ortağım ise de görme engellileri sosyal hayta aktif olmalarını sağlamaktadır. Tam burada servisi şilede evcil hayvan ve kıymetli eşyaların konumunun telefon ile gösterilmesini sağlamaktadır. Resmi işlerim uygulaması da elektrik faturalarınızı ödenmesi için ayda 2 defa hatırlatma yapmaktadır. Turkcel bazı uygulamaların görevleri bunlardır.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları 2020 Nedir?

Diğer uygulamaların içeriklerin görmek ve uygulamaların avantajlarından yararlanmak için turkcell adresinden girerek Turkcell uygulamaları hakkında hangisinin ücretli hangisinin ücretsiz olduğunu öğrenebilirsiniz. Turkcell kullanıcıları için her geçen zaman diliminde yeni uygulamalar çıkarmaya devam etmektedir. Müşterilerinin rahat bir iletişim kurması ve eğlenebilmesi için en yeni uygulamalar çıkarmayı hedeflemiştir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı