Cihaz Puanı SorgulamaTürkcell Hediye İnternet

Turkcell ile Online İşlemler

Teknolojinin her alanında yaptığı gelişmeler ve hizmetler ile adından oldukça fazla söz ettiren Turkcell, müşterilerine sağladığı kolaylıklara devam ediyor. Turkcell aboneleri yüksek kotalı ve uygun fiyatlı paket ve tarifeler sayesinde konuşma, SMS ve internet alanında kota derdi yaşamadan kullanımlarını harcamaya devam ediyor. Turkcell tarafından sunulan hizmetler sadece paket ve tarifeler ya da internet ve mobil veri çekim kapasitesi ile de sınırlı değil. Bunun yanı sıra Turkcell Online işlemler menüsü sayesinde, istediğiniz her türlü işlemi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Turkcell ile Online işlemler nelerdir, kullanıcılar bu sayede hangi avantajları sağlamaktadır.
Turkcell Online işlemler menüsü, Turkcell aboneleri için özel olarak tasarlanmıştır. Turkcell Online işlemler paneline erişim sağlamak için bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz. Turkcell’in resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra, karşınıza gelen giriş bilgileri kısmına telefon numarası ve telefonunuza gönderilecek olan tek kullanımlık şifre bilgileriniz ile öncelikle Turkcell Online İşlemler menüsüne giriş yapmanız gerekiyor. Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra Turkcell Online işlemler menüsünden istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Bu menü üzerinden hesabınızda kalan dakika, SMS ve internet bilgilerine anında ulaşabilir, biten kullanımlarınız için yeni paketler satın alabilirsiniz. Turkcell tarafından size özel olarak sunulan paket ve tarifelere de bu menü üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Turkcell Online işlemler menüsünde hattınızda bulunan TL miktarını kontrol edebilir, ihtiyacınız var ise yine bu menü üzerinden kendinize TL yüklemesi yapabilirsiniz. Faturalı hat kullanıcılarına bu anlamda sunulan fırsat ise, abonelerin güncel ve geçmiş dönem fatura bilgilerini bir arada görüntüleyerek fatura ödeme işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmektir. Bu sayede Turkcell bayilerine gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Turkcell internet sitesi yerine, akıllı telefonlar üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Turkcell BİP uygulaması sayesinde de Online işlemler paneline ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ve tek kullanımlık şifre bilgileriniz aracılığı ile sisteme giriş yaptıktan sonra, karşınıza internet şubesinde olduğu gibi hattınızda kalan kullanımlarınız, faturalı hat kullanıcısı iseniz güncel faturanız ve Turkcell hazır kart kullanıcısı iseniz hattınızda kalan TL miktarı görünecektir. Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz şekilde ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde telefonunuzdan Turkcell fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir, hazır kart kullanıcısı iseniz de hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.
Turkcell online işlemler menüsü üzerinden sadece hattınız ile ilgili değil, kullanıyorsanız Turkcell Superonline ve Wınn gibi internet araçlarının bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı