Cihaz Puanı Sorgulama

Fatura Bilgilendirme Kontrolünü Nasıl Sağlarım?

Haberleşme ve iletişim alanında tercih etmekte olduğumuz kurumsal markalardan biride Türkcell’dir. Firma birçok hizmeti ve birçok yeniliği ile sizlere beklediğiniz arzu ettiğiniz hizmeti fazlasıyla sunmaktadır. Yüksek faturalar ve sıklıkla biten paketler gibi bir sorununuz varsa sizlerde her Türkcell fatura konusunda gereken öneriyi ve hizmeti alabilirsiniz.

Kullandığımız hatların takibini yapmak ve bunları sürekli olarak incelemek her zaman için sizlerin yararına olacaktır. Bu konuda da Türkcell ailesi sizlere daha şeffaf ve daha başarılı bir hizmet sunmaktadır. Son derece önem verdiği bilgi sistemi sayesinde sizlerin bu hizmeti almasını sağlamaktadır. Hizmeti alabilmeniz için öncelikle kullanacağız panelleri bilmeniz gerekmektedir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Vodafone Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden hesabım uygulamasından öğrenebilirken sms ile çağrı merkezi hizmeti de sizlere bu konuda başarılı bir bilgi aktarımı sunmaktadır. Bu araçlar sayesinde sizlerde Türkcell fatura bilgilendirme alanında başarılı bir çözüm üretmiş olacaksınız.

Türkcell Hesabım Uygulaması

Türkcell ailesinin sizlere sunduğu ve operatörler alanında ne kullanışlı olan Hesabım uygulaması ile bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle hesabım uygulamanız yoksa telefonunuzun market uygulamasına girerek buradan uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. Bu sayede birçok işlemi buradan kolaylıkla halledebilirsiniz.

Uygulamayı açarak burada yer alan bilgileri doldurunuz. Daha sonrasında ise giriş yapabilirsiniz. Burada sol üst tarafta yer alan menü tuşuna tıklayınız. Karşınıza çıkan alanda ise hesabım yazan kısma tıklayarak fatura bilgilendirme işleminden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Ayrıca sizler dışında faturayı birinin incelemesi ile telefonlarınıza mesaj gelmekte ve sizleri uyarmaktadır.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell 2020 Tarifeleri Faturalı Faturasız Nedir?

Türkcell İnternet İle Fatura Bilgisi

Sizlerde Türkcell fatura sorgulama konusunda hizmet alabilmek için öncelikle kurumsal siteye doğru gitmelisiniz. Daha sonrasında ise giriş yapmanız gerekecektir. Bu girişi yaparken muhakkak şifrenizi olması gerekmektedir. Bu şifreye sahip değilseniz eğer telefonlarınızın sms bölümlerinden belirtilen numaraya mesaj atmalısınız.

Şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ise sağ tarafta bulunan hesabım bölümüne gitmelisiniz. Bu alanda sizleri çeşitli seçenekler beklese de sizlerde fatura bölümü seçmelisiniz. Bu kısımda faturanızı dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Ayrıca önceki dönemlere ait faturalarınızın tutarlarını ödeme tarihlerini ve daha fazlasını buradan kolaylıkla görebilirsiniz.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Turkcell’e Taşının Avantajları Yakalayın

Sms ve Çağrı Merkezi

Haberleşme ve iletişim devi Türkcell sizlere sms ile de bilgiler sunmaktadır. Markanın internet sitesinde yazan adrese çekeceğiniz kısa mesaj sonucu fatura bilginiz anında gelecektir. İnternet ve sms konusunda deneyime sahip olmayan bireyler içinse müşteri temsilcileri her dakika hizmet vermektedir. Buradan da talebiniz ile birlikte faturalarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı