Kredi Kartı ile Fatura Ödeme

3d Güvenli Sistem ile Kartınızdan Türkcell Borcu Ödeme

Türkcell müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketidir. Bu nedenle Türkcell borcunuzu ödemeniz için birçok imkâna sahipsiniz. Daha önceleri sadece Türkcell bayilerinden yapılabilen bu işlem artık telefonla ve internet üzerinden çok rahatlıkla yapılabilmektedir.

Artık zamanınızı fatura ödeme işlemine ayırmadan kolaylıkla faturanızı ödeyebiliyorsunuz. Bunu Online İşlem Merkezi’ne girerek yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle online işlem merkezine giriş için şifre almanız gerekiyor. 2222’ye ‘Şifre’ yazıp göndererek şifre alabilirsiniz. Online işlem merkezine bu şifreyi ve telefon numaranızı girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra burada fatura borcunuzu sorgulama işlemi yapabilir veya kredi kartı bilgilerinizle fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler için sizden herhangi bir komisyon veya ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Fatura Ödeme

Ayrıca telefonla da fatura borcunuzu ödeme imkânına sahipsiniz. 532’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerini arayabilir ve burada fatura borcu öğrenme veya fatura borcu ödeme gibi işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Yönlendirmelerle ve kredi kartı bilgilerinizle fatura borcunuzu hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

%50 İndirim -> Bu Fırsatı Kaçırma!!  Atm den Kredi Kartıyla Fatura Öde

Fatura ödeme işleminizi internet üzerinden de gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. İnternet üzerinden fatura ödemek veya kredi kartı bilgilerinizi vermek size pek güvenli gelmeyebilir. Ancak Türkcell 3D Secure güvenliği ile bu işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Site 3D Secure sistemiyle korunmaktadır. Sadece Türkcell değil diğer internet alışverişleri veya ödeme işlemleriniz için sitelerin bu güvenlik sisteminin kullanıp kullanmadığından emin olmalısınız. Çünkü bu sizin açınızdan daha güvenlidir. Fatura ödeme işlemlerinizi Türkcell’in internet sitesinden gayet güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fatura borcunuzu öğrenme veya ödeme gibi işlemler için sizden herhangi bir komisyon veya ücret alınmamaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı